O nas

Kim jesteśmy?

webCase.pl to zespół specjalistów z dziedziny IT. Naszą domeną jest hosting serwisów internetowych, dzierżawa przestrzeni dyskowej oraz obsługa i utrzymanie serwerów. Oferujemy również usługi z zakresu outsorsingu IT, a także tworzymy aplikacje dedykowane. Jesteśmy dostawcami serwerów internetowych już od 2013 r. Od początku zdobywamy zaufanie naszych Klientów dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnym i bezpośrednim kontakcie. Działamy sprawnie i rzetelnie, ponieważ na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszego Klienta.

Głównym celem naszej działalności jest spełnienie wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Oferujemy serwery i hosting najwyższej jakości z zachowaniem bezpieczeństwa informacji oraz systemów, w których sa one przetrzymywane. Dzięki stalemu rozwijaniu i udoskonalaniu naszej oferty pragniemy osiągnąć znaczącą pozycję na rynku dostwaców usług IT.

Polityka bezpieczeństwa

Zachowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa przesyłanych i przetrzymywanych na serwerach informacji jest jednym z naszych piorytetów. Korzystamy z opracowanych przez nas planów zabezpieczenia danych przed kradzieżą, wyciekiem, dostepem osób niepowołanych, a także ich zabezpieczeniem w przypadku awarii.

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.